غلامرضا تاجگردون

غلامرضا تاجگردون

نماینده مردم گچساران و باشت رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

نماینده مردم گچساران و باشت رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

سرانه فضای سبز دوگنبدان به ۹٫۹ رسیده است

اندازه فونت :
 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۳ | کد خبر : 1835 |
 • نماینده مردم گچساران و باشت گفت: سرانه فضای سبز دوگنبدان به ۹٫۹ رسیده است و امیدوار هستیم با توجه به منابعی که تامین شده سرانه فضای سبز و پروژه‌های عمرانی این شهرستان تسریع ببخشد.

  غلامرضا  تاجگردون در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرستان گچساران که با حضور استاندار، فرماندار و هئیت همراه در سطح شهرستان برگزار شد با اشاره به افتتاح فاز اول پارک پونه در پانصد دستگاه گچساران اظهار کرد: در نشست‌هایی که با شهردار و شورای قبلی داشته‌ام همیشه این نکته را برای آنها تاکید کرده بودم که از زمین‌هایی که به صورت بایر و کاربری برای آنها معرفی نشده است را به عنوان کاربری تفریحی، ورزشی استفاده و در دستور کار خود قرار دهند.

   نماینده مردم گچساران و باشت با اشاره به افتتاح فاز اول پارک پونه گفت: این پارک به مساحت ۲ هکتار با اعتباری به مبلغ ۱۲۷ میلیارد ریال در این منطقه احداث شده است.

   وی با بیان اینکه  گسترش شهرنشینی و توسعه در این شهرستان در حال افزایش است، عنوان کرد: ۳۰ درصد از جمعیت این شهرستان در منطقه پانصد دستگاه ساکن هستند.

   تاجگردون ابراز کرد: فضای سبز در شهر دوگنبدان تاکنون نسبت به سرانه کشوری بالا قرار گرفته است .

   وی افزود: سرانه فضای سبز دوگنبدان به ۹٫۹  رسیده است و امیدوار هستیم با توجه به منابعی که تامین شده سرانه فضای سبز و پروژه‌های عمرانی این شهرستان تسریع ببخشد.

   نماینده مردم گچساران و باشت  در ادامه با اشاره به زمین‌هایی که در چند سال گذشته به عنوان کاربر آموزشی، رفاهی،  تفریحی و حسینیه‌ها و یا مساجد واگذار شده و صاحبان امر تا کنون هیچ اقدامی تا با حال انجام نداده‌اند، اذعان کرد:  در قانون بودجه سال آینده تصویب شده است که هر شخصی به هر عنوانی زمینی گرفته و متناسب با طرحی که ارائه داده ساخته نشده و یا تاکنون هیچ اقدامی انجام نداده است این زمین‌ها را به بیت المال برگرداننده شود و صرف خدمات عمومی و مردم شود.

  تاجگردون خاطرنشان کرد: در ۶ ماهه ابتدای سال آینده تمامی زمین‌هایی که در چند سال اخیر تا کنون به عنوان کاربری آموزشی، رفاهی و تفریحی گرفته شده و اقدامی از سوی متولیان امر صورت نگرفته به بیت المال برگرداننده خواهد شد.

  انتهای پیام/ A.Kenarkoohi
  هفته نامه توازنسامانه اینترنتی مکاتبات مردمیسامانه پیامک