غلامرضا تاجگردون

غلامرضا تاجگردون

نماینده مردم گچساران و باشت رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

نماینده مردم گچساران و باشت رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

با حضور تاجگردون: کتابخانه محله رادک گچساران کلنگ زنی شد+تصاویر

اندازه فونت :
 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۱ | کد خبر : 1814 |
 • سرپرست کتابخانه عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه کلنگ‌زنی پروژه احداث کتابخانه در محله رادک (بافت فرسوده) دوگنبدان که باحضور نماینده مردم گچساران و باشت، فرماندار، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران  شهرستان برگزار شد، با تقدیر و تشکر از نماینده شهرستان در زمینه اختصاص دادن اعتبارات به پروژه‌های عمرانی این شهرستان اظهار کرد: این کتابخانه به متراژ ۲۸۰ متر مربع و با اعتباری به مبلغ ۴۱۳ میلیون تومان احداث می شود.

  یاسر رحیمیان افزود:  تاکنون این چهارمین کتابخانه محله‌ای است که در سطح شهرستان گچساران کلنگ‌زنی و احداث می‌شود.

  رحیمیان با بیان اینکه در شهرستان گچساران یک انقلاب فرهنگی کتابخانه‌ای انجام گرفته است، بیان کرد:  انشالله با حمایت مسئولان بتوانیم یک کتابخانه سیار برای عشایر راه‌اندازی کنیم.

  در ادامه مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اگر پشتوانه نماینده مردم گچساران و باشت در تخصیص اعتبارات به پروژه‌های این شهرستان نبود ما نمی‌توانستیم قدمی را برداریم.

  محمد علی علیمردانی با اشاره به احداث پایگاه سلامت محله رادک گچساران اذعان کرد: همچنین بهسازی و نوسازی خیابان بلادیان با اعتباری به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال که تا کنون ۵۰ میلیارد آن تخصیص داده شده است.

  مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نوسازی و بهسازی خیابان بلادیان تا کنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

  علیمردانی با اشاره به اعتبارات استانی  تخصیص داده شده برای پروژه‌های شهرستان گچساران بیان کرد: امسال مبلغ ۳۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی برای این پروژه‌ها تامین اعتبار شده است.

  وی  با اشاره به نوسازی و بازسازی بافت فرسوده در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بر اساس یک برنامه ۵ ساله تمام مناطق بافت فرسوده استان با اجرای یک برنامه مدون نوسازی خواهد شد.

      

   

  انتهای پیام/ A.Kenarkoohi
  هفته نامه توازنسامانه اینترنتی مکاتبات مردمیسامانه پیامک